Kilka słów o mnie

Patryk Jaworski

pośrednik nieruchomości

W wykonywaniu codziennej pracy stawiam na profesjonalizm oraz partnerską relację z klientami. Jako prawnik, w obrocie nieruchomościami szczególną uwagę zwracam na ich stan prawny oraz dbam o to aby warunki transakcji odpowiednio zabezpieczały interes reprezentowanej strony. W codziennej pracy stawiam na szczerość i skrupulatność. Jestem otwarty na wszelkie sugestie a każdą sprawę traktuję z należytą starannością i zaangażowaniem.

Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukończyłem studia magisterskie (prawo) oraz studia licencjackie (administracja) a na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Posiadam licencję zawodową (nr 24796) pośrednika nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zawodowej w PZU S.A.

Działam w Poznaniu, Gnieźnie i okolicach. Podejmuje się również zleceń w pozostałych częściach kraju (szczególnie w przypadku poszukiwań).
Reprezentuję wyłącznie jedną stronę transakcji, dzięki czemu gwarantuję naszym klientom maksimum korzyści z łączącej nas współpracy.

Decydując się na współpracę ze mną, możesz liczyć na wsparcie innych specjalistów z obszaru rynku nieruchomości (m.in. notariusz, rzeczoznawca majątkowy, aranżator wnętrz / home stager, fotograf wnętrz, doradca finansowy). Współpracuję również z innymi biurami nieruchomości.


Kwalifikacje zawodowe

Call Now Button

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.