Poznaj nasz zespół ekspertów

Patryk Jaworski

pośrednik nieruchomości

W wykonywaniu codziennej pracy stawiam na profesjonalizm oraz partnerską relację z klientami. Jako prawnik, w obrocie nieruchomościami szczególną uwagę zwracam na ich stan prawny oraz dbam o to aby warunki transakcji odpowiednio zabezpieczały interes reprezentowanej strony. W codziennej pracy stawiam na szczerość i skrupulatność. Jestem otwarty na wszelkie sugestie a każdą sprawę traktuję z należytą starannością i zaangażowaniem.

Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukończyłem studia magisterskie (prawo) oraz studia licencjackie (administracja) a na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Posiadam licencję zawodową (nr 24796) pośrednika nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Paweł Pukar

rzeczoznawca majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy z uprawnieniami nr 7581, członek Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Oferuje świadczenie profesjonalnych usług w zakresie wyceny nieruchomości oraz doradztwa dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji samorządowych. Rzetelność i jakość usług to główne wartości, którymi kieruje się podczas procesu wyceny nieruchomości. 

Call Now Button

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.